Lajme

Shqiptarja në lidhje dashurie me djalin e tezes! »

incident

09:00 pm | U largua nga Malësia e Madhe që t’i shpëtonte gjakmarrjes, por rrezikoi të vritej nga kushëriri i vet dhe njëkohësit i dashuri i saj, për arsye xhelozie. Historia e pasionit mes dy të…

Feb 21 2014 / No Comment / Read More »
Sport

Real Sociedad shkel Barcelonen! »

rso-fcb

09:36 pm | Real Sociedadi i ka mbajtur leksion futbolli Barcelonës në Estadio Municipal de Anoeta duke e mposhtur me rezultat 3-1.…

Feb 22 2014 / No Comment / Read More »

Pellegrini kërkon falje, por do dënohet nga UEFA »

pellegrini-k-euml-rkon-falje-por-do-d-euml-nohet-nga-uefa_hd

05:54 pm |   Trajneri i Manchester Cityt, Manuel Pellegrini, ka kërkuar falje për deklaratat e tij kundër gjyqtarëve të takimit ndaj…

Feb 21 2014 / No Comment / Read More »

Zyrtare: Adnani nuk luan më 5 mars, nuk e refuzon Kosovën »

zytare-adnani-nuk-luan-m-euml-5-mars-nuk-e-refuzon-kosov-euml-n_hd

05:53 pm |   Babai i superyllit shqiptar, Adnan Januzajt, ka konfirmuar se i biri i tij nuk do të jetë pjesë…

Feb 21 2014 / No Comment / Read More »

MOST RECENT

Video

 • prekse

  Prekëse: Ndajeni me të tjerët, rrëfimin tim! (Video)

  Read More

 • sa-lezet-me-pi-kafen-n-euml-k-euml-t-euml-lokal-video_hd

  Sa lezet me pi kafen në këtë lokal! (Video)

  Read More

 • coca

  Pas 125 vjet, zbulohet formula sekrete e Coca-Cola

  Read More

 • gold

  Skena më e fortë e Gold AG në videoklipin e tij (VIDEO)

  Read More

 • 52

  Kafshe e Cuditshme e panjohur deri me tani kalon ne rruge ( VIDEO )

  Read More

 • bexhetpac

  Shtepia e Jashtzakonshme e Behgjet Pacollit

  Read More

 • 81

  Adelina ‘çmend’ meshkujt,Por e pëson ! (VIDEO)

  Read More

 • 112

  Arian Çani Shan dhe Ofendon Policin rrugore….(VIDEO)

  Read More

Prekëse: Ndajeni me të tjerët, rrëfimin tim! (Video) »

09:41 pm | Në YouTube është postuar videoja “Unë jam ukrainas”, e të rejës Julija, që është parë nga 3.5 milionë vetë. Kjo video emotive është bërë hit në internet, ndërsa ka përjetuar përhapje virale në të gjitha rrjetet sociale. Në këtë xhirim emotiv ajo lutë secilin që ta shpërndajnë rrëfimin e saj, për të kuptuar bota se…

Feb 22 2014 / No Comment / Read More »
prekse

Real Sociedad shkel Barcelonen! »

09:36 pm | Real Sociedadi i ka mbajtur leksion futbolli Barcelonës në Estadio Municipal de Anoeta duke e mposhtur me rezultat 3-1. Vendasit arritën te goli i merituar në minutën e 32-të, për të cilin duhet t’ia dërgojnë një falënderim special Alex Songut, i cili e dërgoi topin në portën e skuadrës së gabuar. Megjithatë, shumë shpejt Lionel…

Feb 22 2014 / No Comment / Read More »
rso-fcb

Shqiptarja në lidhje dashurie me djalin e tezes! »

09:00 pm | U largua nga Malësia e Madhe që t’i shpëtonte gjakmarrjes, por rrezikoi të vritej nga kushëriri i vet dhe njëkohësit i dashuri i saj, për arsye xhelozie. Historia e pasionit mes dy të rinjve për pak u shndërrua në tragjedi. 34- vjeçarja me inicialet B. M., nënë e tre fëmijëve, ndodhet në spitalin e Pogradecit,…

Feb 21 2014 / No Comment / Read More »
incident

Dikur i varfër, sot miliarder »

09:40 pm |   Pas nënshkrimit të marrëveshjes me Facebookun, 37-vjeçari Jan Koum, themeluesi shërbimit të shkëmbimeve të mesazheve të shpejta të programit të quajtur “WhatsApp”, është kthyer në një miliarder falë shpikjes së këtij shërbimi, i cili numëron mbi 450 milionë përdorues në të gjithë botën. Marrëveshja 19 miliardë dollarëshe me gjigantin social Facebook”, ka bërë që…

Feb 22 2014 / No Comment / Read More »
dikur-i-varf-euml-r-sot-miliarder_hd